30

sty

Walentynkowa promocja w FemiClinic !!!

Walentynkowa promocja w FemiClinic rusza już pojutrze ! Poczuj się lepiej, zdrowiej i bardziej atrakcyjnie. Dla siebie, dla Was, dla Niego ! Zapraszamy !

02

paź

Anja Rubik w FemiClinic

Wczoraj mieliśmy przyjemność spotkać się z Anją Rubik w FemiClinic. Dr Blumska-Janiak i Anja Rubik dyskutowały o kwestiach dzisiejszych potrzeb kobiet i możliwościach najlepszych rozwiązań. Świetne spotkanie mądrych i pięknych Kobiet. Czekamy na nastepne !

29

Maj

Otwarcie FemiClinic - 25 maja 2017

25 maja dr Blumska-Janiak wraz z mężem, Jackiem Rajnowskim-Janiak, otworzyli uroczyście na warszawskiej Ochocie, FemiClinic, klinikę przyjazną kobietom gdzie Panie będą mogły skorzystać zarówno z opieki ginekologicznej i położniczej, jak i endokrynologicznej czy USG. Jest to również centrum laseroterapii ginekologicznej i ginekologii estetycznej. Dostępna będzie również rehabilitacja i doradztwo w zakresie dietetyki. Odwiedzili nas fantastyczni Goście i działo się :)))

25

kwi

Kolejne 2 szkolenia Akademii Ginekologii Estetycznej zakończone pełnym sukcesem

W ubiegłym tygodniu Dr Blumska-Janiak miała przyjemność przez 2 dni dzielić się wiedzą z Koleżankami i Kolegami. 16 przeszkolonych lekarzy i dużo satysfakcji w ramach Akademii Ginekologii Estetycznej Holistic Clinic :)

 

10

kwi

Już w maju otwarcie

Zapraszam!

Marta Blumska-Janiak

biuro@femiclinic.pl

15

sty

Ciężka i satysfakcjonująca praca dla Pacjentek z najlepszą Siostrą na świecie w Blumedica.

Dr Blumska-Janiak przyjmuje raz w miesiącu w Poznaniu, w rodzinnej przychodni Blumedica, kontynuując rodzinne tradycje ginekologiczne, już w 3-cim pokoleniu...:)

10

sty

Najlepszego Nowego 2017 Roku

Wszystkim moim Pacjentkom, obecnym i przyszłym:), życzę dobrego, szczęśliwego i pięknego Nowego 2017 Roku ! 

18

paź

O zaletach lasera w ginekologii w listopadowym Twoim Stylu

Dr Blumska-Janiak opowiada w najnowszym numerze Twojego Stylu jak laseroterapia może pomóc kobietom w rozwiązaniu wielu problemów, od leczenia nietrzymania moczu po poprawę jakości życia seksualnego dzięki labioplastyce. Zapraszamy do lektury. 

10

paź

Kolejne 2 szkolenia w ramach Akademii Ginekologii Estetycznej Holistic Clinic

Dr Marta Blumska-Janiak bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. I poznawać nowych ludzi. Zaangażowanych, żądnych wiedzy lekarzy. Kolejne 2 szkolenia bardzo się udały. Wiedza znów poszła w świat :)))

19

wrz

Dr Blumska-Janiak w Szpitalu Św.Wojciecha w Poznaniu !

Od 24 września dr Marta Blumska-Janiak będzie konsultować Pacjentki i wykonywać laserowe zabiegi ginekologii estetycznej i laseroterapii ginekologicznej w wybrane soboty w poznańskim prywatnym Szpitalu Św. Wojciecha. Nowa, ciekawa i obiecująca współpraca. Świetne miejsce i świetni ludzie:) http://www.szpitalswwojciecha.pl/

 

Strony